O nas

W ofercie są m.in. panele mini do rączki dziecka, dzięki czemu dziecko poznaje różne faktury; ścieżki sensoryczne- "tor przeszkód" po którym dziecko może chodzić, deski sensoryczne itp. Pomoce wykorzystywane są w codziennych zabawach oraz integracji sensorycznej. Są przeznaczone zarówno dla maluchów jak i dla starszych osób, nie ma ograniczeń wiekowych. Dedykowane są dla wszystkich grup wiekowych, a jeżeli chcecie podarować komuś prezent i nie macie pomysłu jest możliwość zakupienia vouchera do wykorzystania. 

Wszystkie produkty używane do tworzenia posiadają atesty PZH, a olej jest naturalnym olejem, więc nie ma obaw jak dziecko weźmie panel do buzi to coś się stanie. Stawiamy na bezpieczeństwo i naturalność.

Jako jedyni na rynku mamy tak bogatą ofertę wypełnień. Dodatkowo to Wy decydujecie o tym z jakim wypełnieniem mają powstać ścieżki, deski, bazy. A jak nie wiecie skorzystajcie z gotowych zestawów lub porady, służę pomocą. Priorytetem dla nas zawsze było i jest indywidualne podejście do klienta. W naszej Fabryce stawiamy na bezpieczeństwo i elastyczność oferty dopasowana do Waszych potrzeb.

Zapraszam Was na nasz profil na Facebooku oraz Instagramie


 

Zapraszam do zakupów!

Jeżeli nie wiesz co będzie odpowiednie dla Twojego dziecka- napisz, zadzwoń! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl